Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Про нас

Компанія «САМГАЗ» - провідний виробник обладнання для вимірювання та обліку газу

Основна продукція компанії - побутові та комунальні лічильники газу ТМ "САМГАЗ". За роки роботи заводом «САМГАЗ» було виготовлено більше 3 мільйонів лічильників газу. Досвід і знання нашого колективу - одна з основних цінностей компанії. Наша компанія пропонує широкій аудиторії потенційних покупців побутові та промислові лічильники газу ТМ «САМГАЗ», вироблені в Україні. Згідно статистиці, клієнти фірми не один раз підтвердили високу надійність куплених у нас на сайті приладів торгової марки «САМГАЗ» і лишилися задоволені результатом. Всі види пристроїв для обчислення обліку витрат газу, які представлені на сайті, внесені в «Реєстр кращих товарів України» та їм присвоєно знак якості «Вища проба». Ми пропонуємо вигідні умови співпраці нашим клієнтам, приємні оптимальні ціни і відмінну високу якість товару. Установка газових лічильників - це необхідна і об'єктивна реальність. З урахуванням стрімкого зростання цін на енергоресурси, все населення України масово встановлює лічильники на воду, опалення та газ. Якщо ви теж замислювались над цим питанням, рекомендуємо ознайомитися з каталогом наших газових лічильників, який допоможе вам зробити правильний вибір. В наявності велика різноманітність вибору моделей і модифікацій лічильників газу ТМ «САМГАЗ», які працюють за різними принципами.

Мембранні лічильники газу

Для того щоб вести облік витрат блакитного палива для побутових потреб, часто використовують мембранні лічильники, що також мають назву діафрагмові. Мембранні лічильники газу доступні по ціновій політиці більшості населенню. Якщо вам підходить такий тип газового лічильника, ви можете купити його собі в будинок або квартиру і особисто вести статистику витрат газу.

Роторний газовий лічильник

Підійде для обліку витрат газу в будинку. Купити роторний газовий лічильник на сьогоднішній день не викличе труднощів. Принцип дії роторного лічильника лежить в гідродинамічному методі. Це пристрій, ротор якого обертається потоком газу. Фахівці рекомендують використовувати даний вид лічильників при споживанні невеликих обсягів блакитного палива (максимум 200 куб. м. газу / год).

Промисловий газовий лічильник

Промисловий газовий лічильник відрізняється максимальною пропускною спроможністю понад 40 куб. м. газу / годину. Його використовують для обліку великих витрат блакитного газу. Як правило, встановлюють такий газовий лічильник в великих газових котельнях і, на газорозподільних мережах та інше. До промислових лічильників відносять: ротаційні, ультразвукові, турбінні, вихрові та струменеві модифікації. За всіма цими пунктами ви можете поговорити з представниками нашої фірми. Якщо у вас виникнуть труднощі або питання по вибору того чи іншого типу газового лічильника і його специфікації, можете скористатися консультаційними послугами наших працівників. Телефони для зворотного зв'язку є на головній сторінці сайту. Ми обов'язково надамо вам точну інформацію і дамо слушну пораду, з огляду на ваші вимоги і нюанси здійснення покупки.

Побутовий лічильник газу

У побутових газових лічильників максимальна пропускна здатність становить до 10 куб. м. газу / год. Їх зазвичай використовують при мінімальному споживанні газу. Найчастіше це мембранні моделі. Лічильник газу побутовий ви можете замовити у нас. Адже нині його установка є обов'язковою умовою при підключенні до газової мережі. Якщо ви будете використовувати газовий лічильник, то отримаєте можливість оплачувати виключно той обсяг блакитного палива, який ви дійсно витратили. Це призводить до розумного споживання енергоносія і економії, що підтверджує важливість установки ефективного обладнання, яке пропонує виробляє наша компанія «САМГАЗ». На сьогоднішній день побутові лічильники газу дуже затребувані на нашому ринку України і представлені в широкому асортименті. Залежно від конструкції і принципу вимірювання, ми пропонуємо вам весь список газових лічильників за доступними цінами. Якщо ви шукаєте надійну компанію, де можна купити побутовий газовий лічильник, то ми з радістю допоможемо вам з цією покупкою. Ціна на побутовий газовий лічильник доступна на сайті всім потенційним покупцям.

Вибір газового лічильника для вашого будинку

У наш час газові фахівці найчастіше встановлюють в квартирах лічильники газу, які не передбачають наявність термокомпенсатора. Частіше за все ви зможете зустріти мембранні, роторні та електронні лічильники газу. Ми пропонуємо детально розглянути особливості кожного з цих лічильників.

Перш ніж зробити покупку газового лічильника, не забудьте врахувати наступне:

  • Де ви плануєте розміщувати встановлювати газовий лічильник і що з цього приводу кажуть фахівці .. Адже від місця його розташування залежить багато, а тому числі і ваше вільне місце в кімнаті. Цей момент потрібно обов'язково обговорити з авторизованими фахівцями з встановлення лічильників газу; 
  • Компактність приладу і допустимий особисто для вас рівень його шуму під час роботи; 
  • Який максимальний обсяг споживаного газу у вас виходить; 
  • Періодичність перевірки газового лічильника, чи будуть виникати труднощі при необхідності термінової перевірки даних; 
  • Надійність товару і його вартість, допустима особисто для вас; 
  • Країна-виробник лічильника газу. На сайті нашої компанії «САМГАЗ» ви можете ознайомитися з усіма деталями, щодо наданих нами послуг: умови покупки, оплата товару і доставка вашого замовлення. Компанія «САМГАЗ» - це передовий український виробник різних приладів для точного вимірювання та ведення обліку природного газу, обладнання для вимірювання та обліку газу. Основна продукція компанії - побутові та промислові лічильники газу ТМ «САМГАЗ». За роки роботи компанії було виготовлено, встановлено і успішно експлуатується близько 3 мільйонів лічильників газу. Купуйте газові лічильники від надійного постачальника, з гарантією якості.