Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Корисна інформація

Дата виготовлення лічильника вказується в паспорті, що входить в комплект поставки.

Претензії щодо недоліків товару приймаються виробником – ТОВ «САМГАЗ» за адресою: 33016 м. Рівне, вул. Будівельників, 6А. ТОВ «САМГАЗ», ідентифікаційний код: 31299504.

Доставка товарів, що мають недоліки, виробнику та їх повернення споживачеві здійснюються за рахунок покупця. Вимоги споживача розглядаються після пред'явлення споживачем розрахункового документа та технічного паспорта з позначкою про дату продажу.

Споживач має право розірвати договір та повернути товар протягом 14 днів з моменту одержання товару.

Виробник гарантує відповідність якості лічильника вимогам Технічного регламенту та ДСТУ EN 1359:2012 при дотриманні споживачем правил транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації лічильника, які викладені в даній настанові. Гарантійний термін експлуатації лічильника 8 років від дати його виготовлення. Гарантійний термін зберігання лічильника не більше 2 роки від дати його виготовлення.

Лічильники газу САМГАЗ не містять  шкідливих для здоров'я речовин

Гарантійний  термін експлуатації лічильника – 8 років від дати його виготовлення.

Рекомендований термін експлуатації лічильників газу САМГАЗ – 20 років. Питання щодо можливості та умов експлуатації лічильника газу САМГАЗ після закінчення рекомендованого терміну експлуатації вирішується повірителем в процесі проведення чергової повірки лічильника газу.

Дані про основні властивості продукції, умови використання лічильників газу САМГАЗ можна отримати з «Настанова щодо експлуатування ЛІЧИЛЬНИКІВ ГАЗУ МЕМБРАННИХ RS» за посиланням:

https://www.samgas.com.ua/sites/default/files/lych_samgaz_re_red_0_6_1_01-11-2017.pdf

Застереження щодо застосування лічильників газу САМГАЗ наведені в «Настанові щодо експлуатування ЛІЧИЛЬНИКІВ ГАЗУ МЕМБРАННИХ RS» за посиланням:https://www.samgas.com.ua/sites/default/files/lych_samgaz_re_red_0_6_1_01-11-2017.pdf

Правила та умови ефективного і безпечного використання лічильників газу САМГАЗ наведені в «Настанові щодо експлуатування ЛІЧИЛЬНИКІВ ГАЗУ МЕМБРАННИХ RS» за посиланням:https://www.samgas.com.ua/sites/default/files/lych_samgaz_re_red_0_6_1_01-11-2017.pdf

ТОВ «САМГАЗ» отримало сертифікат перевірки типу (модуль B) за № UA.055.ST.015-17. Сертифікат встановлює, що продукція підприємства – лічильники газу мембранні тип RS моделей  згідно таблиці 1 (див. нижче), відповідає вимогам Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки та «ДСТУ EN 1359:2012 Лічильники газу мембранні. Загальні технічні умови (EN 1359:1998/A1:2006, IDT)».

ТОВ «САМГАЗ» отримало сертифікат схвалення системи управління якістю виробництва лічильників газу (Модуль D) за № UA.TR.055.AQ.00131-17.

Більше детальну інформацію щодо сертифікації лічильників газу САМГАЗ можна отримати за посиланнями https://www.samgas.com.ua/ua/content/samgaz-rozpochav-vypusk-produkciyi-zgidno-vymog-chynnogo-tehnichnogo-reglamenta-zvt та

https://www.samgas.com.ua/ua/content/samgaz-sertyfikuvav-vyrobnyctvo-lichylnykiv-gazu-za-modulyamy-bd-tehnichnogo-reglamentu-zvt

Монтаж та експлуатація лічильників газу САМГАЗ може становити небезпеку для життя, здоров'я споживача та його майна, навколишнього природного середовища у випадку недотримання вимог «Настанови щодо експлуатування ЛІЧИЛЬНИКІВ ГАЗУ МЕМБРАННИХ RS», текст якої розміщено за посиланням:https://www.samgas.com.ua/sites/default/files/lych_samgaz_re_red_0_6_1_01-11-2017.pdf .

Монтаж, демонтаж, введення в експлуатацію, повірка та ремонт лічильників здійснюється тільки організаціями, які мають дозвіл на виконання вказаного виду робіт.

«Здійснення покупцем оплати замовлених товарів являється прийняттям пропозиції укласти електронний договір,  з моменту здійснення оплати договір купівлі-продажу товару вважається укладеним.»