Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Доставка

Доставка здійснюється на умовах FCA зі складу ТОВ «САМГАЗ». Адреса складу - м. Рівне, вул. Будівельників, 6а. Графік роботи: Пн.-Пт. з 8.00-17.00 Відвантаження або отримання продукції ТОВ «САМГАЗ» відбувається лише після 100% оплати замовлення та при наявності документів, котрі посвідчують особу, яка здійснила оплату.

Доставка здійснюється виключно за рахунок замовника. За бажанням покупця можлива доставка Новою Поштою на склад покупця або у відділення Нової Пошти, яке має бути вказаним у заявці. Будь ласка, перевіряйте цілісність упаковки і товару при отриманні. Наполегливо рекомендуємо оглядати цілісність і неушкодженість упаковки вантажу. Якщо при цьому були виявлені зовнішні пошкодження товару (упаковки) необхідно оформити цей факт документально тут же, у відділенні Нової Пошти. Ви повинні оформити відповідні документи разом з представником перевізника і маєте право не приймати пошкоджений вантаж.