Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Представники САМГАЗ взяли участь в Інвестиційному форумі Києва.

25/11/2016 - 16:04

САМГАЗ разом із італійськими партнерами із компанії Terranova взяли участь у форумі, що організований Київською міською державною адміністрацією. Програма була насичена презентаціями та виступами представників влади, фінансових фондів, громадських діячів та керівників інвестиційних проектів. 

- Ми не зупиняємося на досягнутому, завжди шукаємо нові вектори для розвитку та вдосконалення, саме тому нас зацікавили дискусійні панелі по інвестиційному потенціалу «розумної інфраструктури» та можливості розвитку комунальної сфери, - коментує подію технічний  директор САМГАЗ, Михайло Корольков. 

Як зазначив Марко Чіабатті, менеджер із продажів Terranova, подібні заходи допомагають зрозуміти потенціал ринку і його готовність до нових технологій, які САМГАЗ готує до впровадження разом із італійським партнером. 

Нагадаємо,  в червні завод САМГАЗ підписав меморандум про співробітництво із компанією Терранова, провідним італійським постачальником передових програмних рішень, розроблених спеціально для комунального сектора.