Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Компанія "САМГАЗ" представила продукцію на Міжнародній виставці «Нафта і газ -2018»

05/11/2018 - 15:33

"САМГАЗ" взяв участь в XXI Міжнародній виставці нафтогазової промисловості, яка пройшла в кінці жовтня 2018 року в Києві.

В рамках заходу представники компанії провели семінар, на якому презентували радіомодуль «Баланс LoRa Імпульс» (BLI). Цей пристрій дозволяє дистанційно передавати дані з газових лічильників.

 Основні переваги системи полягають у відсутності необхідності здійснювати обходи споживачів за допомогою функції віддаленого контролю споживання газу абонентом. Прилад спрощує і структурує звіт споживання газу, а також дозволяє автоматизувати виписку рахунків шляхом приєднання до будь-якої білінгової системи. За допомогою цього приладу ведення аналітики та планування обсягів споживання газу стає логічним і простим як для абонента, так і для газопостачальних компаній. Функції виявлення витоків газу та виявлення несанкціонованих втручань при експлуатації лічильника або модуля передачі даних допоможуть працівникам газових господарств вести правильний і надійний облік.

    Під час семінару фахівці компанії розповіли про європейські стандарти використання систем дистанційного зчитування даних, про розробки компанії та нові   особливості   роботи системи «Баланс LoRa Імпульс».

    За три дні виставку відвідало понад три тисячі осіб. Участь в заході взяли не лише українські, а й закордоні компанії.