Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Делегація компанії "САМГАЗ" відвідала European Utility Week 2018

29/11/2018 - 00:00

6-8 листопада 2018 року в Відні (Австрія) відбулася виставка European Utility Week, яка зібрала під одним дахом визнаних експертів у галузі інтелектуальної енергетики. EUW - це платформа для зустрічі та обміну досвідом європейських фахівців вищого рівня з лідируючих світових компаній енергетичного сектора.

Делегація компанії "САМГАЗ" відвідала European Utility Week 2018 і провела ряд робочих зустрічей з європейськими виробниками обладнання для обліку газу.

Учасники заходу обговорили глобальні питання, що стосуються низьковуглецевих енергосистем, торгівлі енергетичними ресурсами, розвитку "розумної" енергетики, а також  сучасні системи обліку споживання енергоресурсів.

"Заходи такого масштабу щорічно піднімають питання важливості впровадження інноваційних рішень в секторі енергетики. Я вважаю цю галузь однією з   найперспективніших в Україні. European Utility Week ще раз підтвердив правильність вектора розвитку нової продукції компанії САМГАЗ по дистанційній передачі даних   обліку", - зазначив Андрій Марков , засновник компанії "САМГАЗ".

Компанія "САМГАЗ" є провідним українським виробником обладнання для вимірювання та обліку газу. Основна продукція компанії - побутові та промислові лічильники газу   ТМ "САМГАЗ". За роки роботи "САМГАЗ" було виготовлено, встановлено та успішно експлуатується близько 3,5 мільйонів лічильників газу.