Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Чи обов’язково повіряти лічильник газу та що таке повірка?

Submitted by admin on Птн, 04/11/2016 - 11:25

Засоби вимірювальної техніки, у тому числі лічильники газу, підлягають періодичній повірці, повірці після ремонту, а також можуть проводитися позачергова, інспекційна та експертна повірки згідно порядку  проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів, затвердженого Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 08.02.2016  № 193 ( у вільному доступі на сайті https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0278-16#n15 ).

Повірку лічильників газу проводять згідно з методиками повірки, які містяться в нормативно-правових актах або національних стандартах.

Міжповірочний інтервал для лічильників газу САМЗАЗ складає 8 років.

За потреби заявника пересвідчитися у придатності лічильника газу до застосування або у разі пошкодження відбитка повірочного тавра та в разі втрати свідоцтва про повірку, якщо таке тавро не передбачено, може бути проведена позачергова повірка лічильника газу виконавцями (Державними метрологічними центрами або підприємствами, які мають це право) відповідно до письмового звернення заявника.

Українська