Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

ЗМІ: За рік Закарпатгаз безкоштовно встановив 2,6 тисяч лічильників

05/02/2014 - 00:00

ПАТ «Закарпатгаз» в 2013 році безкоштовно встановив 2,6 тисяч лічильників  газу. На реалізацію програми впродовж 2013 року ПАТ «Закарпатгаз» було направлено 3,4 млн. гривень.

«Майже всі наші клієнти, а точніше 97,5% споживачів природного газу в області проводять оплату за спожите паливо згідно показів лічильника. З появою у помешканні приладу обліку у кожного з них з’являється можливість не тільки економити енергоресурси, а і контролювати власні витрати, адже встановлення лічильника - найнадійніший спосіб заощадити на комунальних платежах», - наголошує заступник голови правління Вікторія Томинець.

Висока якість та довготривала стабільність роботи лічильників «САМГАЗ» - провідного вітчизняного виробника обладнання для вимірювання та обліку газу, які встановлюються працівниками ПАТ «Закарпатгаз» споживачам краю, підтверджені багаторічними результатами метрологічних повірок газових господарств України.

Всі прилади обліку і роботи по їх встановленню для клієнтів компанії є безкоштовними.

На виконання Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» впродовж  2013 року ПАТ «Закарпатгаз» безкоштовно встановив 2,6 тисяч лічильників газу  споживачам Закарпатської області-фізичним особам. Цього року підприємство планує встановити близько 1,8 тисяч приладів обліку газу, - повідомляє прес-служба ПАТ «Закарпатгаз».

 

За матеріалами: zaholovok.com.uа