Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Всеукраїнська семінар-нарада «Облік природного газу та метрологія» відбулась у Івано-Франківську

30/11/2014 - 00:00

З 24 по 27 листопада 2014 року в м. Івано-Франківськ представники  ТОВ «САМГАЗ» технічний директор Михайло Корольков та начальник відділу якості Олексій Шапіро прийняли участь у всеукраїнській семінар-нараді «Облік природного газу та метрологія», який проводився НАК «Нафтогаз України» і державними підприємствами Мінекономрозвітку для фахівців газорозподільної  галузі.

Підприємство «САМГАЗ» в ході заходу вперше ознайомило спеціалістів з принципово новим рішенням для поєднання сучасних досягнень інформаційних технологій з традиційними механічними засобами вимірювання об’єму — електронними мембранними лічильниками газу моделей НМ10-16-25(комунально-побутового призначення) та моделей «САМГАЗ» RSE(побутового призначення). 

Повідомлення про намір «САМГАЗ» організувати виведення на ринок України цих приладів на початку 2015 року викликало дуже позитивні відгуки та активне  спілкування з проблематики нових можливостей підвищення достовірності обліку природного газу у комунально-побутовому секторі споживання ресурсу,  про супутні завдання з розробки нормативних і методичних документів, впровадження технічних заходів для отримання і реєстрації великих додаткових обсягів  інформації про витрати природного газу під час його споживання.

 

За результатами наради було затверджене Рішення, в семінарі взяли участь понад 150 учасників.