Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

У Судаку пройшов Всеукраїнський семінар-нарада «Приладовий облік природного газу»

03/06/2013 - 00:00

З 21 по 24 травня в Судаку (АР Крим) відбувся Всеукраїнський семінар-нарада «Приладовий облік природного газу», на якому було заслухано доповідь технічного директора компанії "САМГАЗ" М.Королькова, представлені серійні та дослідні зразки продукції нашого підприємства.

 

Семінар був підготовлений НАК «Нафтогаз України» за участю ПАТ «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз»», ПАТ «Кримгаз» та СП «Радміртех», в засіданнях взяли участь понад 100 фахівців.

Основним завданням семінару було обговорення результатів науково-дослідних робіт з різних аспектів організації приладового обліку витрати природного газу, доповіді про виконання завдань, встановлених Законом України про комерційний облік природного газу, про пропоновані і впроваджені засоби вирішення питань обліку у сферах законодавчого, методичного та нормативного регулювання, про нові пропозиції від виробників. Були також заслухані повідомлення про нові розробки пристроїв і систем передачі даних, про експлуатаційні результати роботи таких систем в декількох регіонах України. За пропозицією учасників було прийнято рішення про створення групи для вирішення питань забезпечення сумісності баз, сформованих системами передачі даних різних виробників, з уже діючими в НАК «Нафтогаз України» інформаційними системами.

З великим інтересом було заслухано доповідь М. Королькова (техн. директор компанії "САМГАЗ"), пройшло обговорення доцільності збільшення міжповірочного інтервалу для лічильників газу "САМГАЗ" за представленими результатами випробувань приладів, заслухана позиція компанії по підходам до розробки лічильників газу із зменшеними габаритами та із використанням електронних вузлів. 

 

Під час роботи семінару продукція компанії "САМГАЗ" була представлена на стенді підприємства, який відвідали багато з учасників заходу. Значний інтерес відвідувачів викликали представлені для ознайомлення на нашому стенді експериментальні моделі лічильників "САМГАЗ".