Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

У наступному році планують введення обліку обсягів природного газу в одиницях енергії

25/11/2016 - 14:58

Представники САМГАЗ взяли участь в круглому столі на тему «Запровадження в Україні обліку обсягів природного газу в одиницях енергії».

На початку листопада відбувся  14-й Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» в рамках якого проведений круглий стіл про впровадження розрахунків за природний газ з урахуванням його енергії.

Фахівцями Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» розроблено та подано на погодження до Мінекономрозвитку та Міненерговугілля проект постанови КМУ «Про затвердження плану заходів із запровадження в Україні обліку природного газу в одиницях енергії».

В другому кварталі 2017 року  передбачається запровадження для суб'єктів ринку природного газу одночасного обліку газу в одиницях об'єму, приведеного до стандартних умов (куб. м), а також в одиницях енергії (кВт*год), при цьому оплату за послуги транспортування, зберігання, розподілу та постачання природного газу здійснювати на основі об'єму, приведеного до стандартних умов.

 Фахівці планують запровадження в другому кварталі 2018 року взаєморозрахунків між суб'єктами ринку природного газу за обсягами природного газу в одиницях енергії.