Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

ТОВ «САМГАЗ»: 17 років сталого розвитку

13/04/2012 - 00:00

За роки діяльності «САМГАЗ» виріс з невеличкої компанії до потужного національного виробника обладнання для обліку природного газу. З початку заснування випущено майже 1 млн. 500 тис. лічильників газу. Сьогодні кожний шостий лічильник для обліку газу в побуті в Україні вироблено на заводі “САМГАЗ “ в м. Рівне. 

Компанія «САМГАЗ» багаточисленний переможець різноманітних конкурсів, так продукція «САМГАЗ» внесена в «Реєстр кращих товарів України» з присвоєнням знаку якості “Вища проба”. Лічильник газу ТМ «САМГАЗ» був визнаний переможцем в усіх Всеукраїнських технічних конкурсах на кращий прилад обліку газу, що проводила НАК “Нафтогаз України”. Компанія багаторазово була визнана переможцем конкурсу кращих платників податків України.

У минулому році виробничі потужності компанії САМГАЗ були значно розширені - створена додаткова лінія по складанню блоків вимірювальних продуктивністю 650 шт./зміну в складі установки для запресовки, преса пневмогідравлічного моделі DP08F та робота дозуючого моделі I&J7300. Вдвічі збільшена дільниця по складанню механізмів лічильних.

У 2011 на виробництві встановлено новий сучасний гідравлічний прес АЕМ3 мод.96960 зусиллям 50 тс з двомісним комплектом оснащення для закривання лічильників газу продуктивністю 1300 шт./зміну, виготовлена та введена в дію друга установка для перевірки зовнішньої герметичності лічильників газу продуктивністю 900 шт./зміну.

Нове обладнання встановлено у випробовувальну лабораторію — придбано 2 додаткові автоматизовані установки INOTECH на 12 місць кожна для юстування лічильників газу з еталонними мірниками на критичних соплах з діапазоном об’ємних витрат від 0,016 до 16,0 м.куб/год.

Модернізація пройшла в фарбувальному цеху — там було встановлено другий комплект фарбувального обладнання в складі камери напилення та печі полімеризації порошкових покриттів.

Змонтовано комплект компресорного обладнання продуктивністю 3500 л/хв для забезпечення зрослих потреб у стиснутому повітрі.

 

Більше фотографій у галереї Flickr.