Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

«Тернопільгаз» встановив лічильники на 100%

12/10/2011 - 00:00

7 жовтня ПАТ «Тернопільгаз» встановив останній лічильник газу у місті Теребовля Тернопільської області й завершив тривалий проект по стовідсотковому оснащенню житлового фонду побутовими лічильниками природного газу. Останній лічильник на Тернопільщині, вироблений компанією “САМГАЗ”, було святково встановлено в помешканні Васильчик Ольги Іванівни.

Кожний третій лічильник газу встановлений на Тернопіллі – від провідного українського виробника, компанії “САМГАЗ”. Спеціалісти ПАТ “Тернопільгаз” віддають перевагу лічильникам “САМГАЗ” завдяки високій якості приладів, а також по результатах технічних конкурсів, що проводить НАК “Нафтогаз Україна”.

Для урочистої церемонії встановлення останнього лічильника в житловому фонді на Тернопільщині компанія “САМГАЗ” виготовила особливий ювілейний лічильник пофарбований у жовто-блакитні кольори національного прапора.

Повне оснащення житлового фонду лічильниками газу надає можливість вести більш досконалий облік газу та скоротити його втрати. За словами Канака Петра, першого заступника голови правління “Тернопільгаз”, після оснащення помешканнь приладами обліку газу, газове господарство фіксує нульові втрати газу. Останнім часом об’єднання “Тернопільгаз” особливе значення приділяло роботі по встановленню лічильників газу саме в житловому секторі.

На протязі всієї діяльності об’єднання “Тернопільгаз” постійно проводить роботу по розширенню газифікації Тернопільщини, забезпеченню безаварійного, безперебійного газопостачання споживачів області, раціональному і економному використанню природного газу та по вдосконаленню його обліку. На черзі у газовиків Тернопільщини наступний проект по заміні роторних та мембранних лічильників газу, що реагують на дію магнітного поля.

На урочисту подію завітали представники Тернопільської обласної державної адміністрації, Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, керівники обласних газових господарств із сусідніх областей, керівництво компанії “САМГАЗ”, виробника лічильників газу, керівники організацій та підприємств області, начальники управлінь та дільниць об'єднання “Тернопільгаз”.

 

Важко переоцінити значення події в житті, коли в місто або у віддалене село приходить велике людське благо – природний газ, коли оживає реальна надія на краще та достойніше життя.