Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Система передоплати "САМГАЗ"

10/07/2007 - 00:00

Компанія САМГАЗ пропонує модульну систему передоплати газу для побутових і комунальних лічильників газу. Переваги даної системи – у надійній конструкції, яка дуже легко монтується. Інновація САМГАЗ – це крок уперед у вітчизняній практиці обліку газу.

Система складається з таких компонентів: кабель з датчиком імпульсів для відповідного типу лічильників газу; Смарт-карта; Карт-рідер; програмне забезпечення для поповнення Смарт-карт; програмне забезпечення адміністратора (база даних, аналітичний блок). Обмін даними здійснюється за допомогою Смарт-карти; облік газу в метрах кубічних; розрахунок по тарифу у точках продажу; зручне меню управління.

Система передоплати “САМГАЗ” зручна як для постачальників газу, так і для споживачів. Перевага використання приладу для постачальників газу полягає у відсутності проблеми щомісячного отримання показників лічильника — з системою “САМГАЗ” показники доступні у будь-який час. Крім того, немає необхідності в розрахунках і нагадуваннях; газ закуповується наперед (передоплата газу); гнучка система розрахунків (виплата боргів, знижки). Переваги для споживачів полягають у спрощеній процедурі оплати.

Система передоплати може використовуватись як з побутовими, так й з комунальними і промисловими лічильниками газу.

Підприємство САМГАЗ пропонує:

1. Поставку пристроїв передоплати (номінальні діаметри DN20, DN25, DN32) з клієнтськими смарт-картками для побутових та комунальних лічильників газу типорозмірів G1,6, G2,5 G4, G6, G10, G16.

2. Поставку терміналів для обслуговування клієнтських смарт-карток.

3. Поставку програмного забезпечення для ведення бази даних з обліку споживання природного газу та приймання платежів.

4. Впровадження системи передоплати та інсталювання програмного забезпечення.

5. Поставку майстер-карток.

6. Навчання персоналу на місці працівниками фірми САМГАЗ.

7. Підтримку фірмою САМГАЗ при інсталяції програмного забезпечення та пристроїв передоплати.

8. Підтримку або допомогу по гарячій лінії 8 800 501-75-60 на стадії введення в експлуатацію та під час експлуатації.

9. Розробку, виготовлення, монтування та введення в експлуатацію вузлів обліку природного газу з передоплатою для промислового сектору.

Пропозиція діє у межах товарних запасів на складі підприємства САМГАЗ.