Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Система дистанційного обліку газу «Баланс» успішно запущена в роботу

05/04/2011 - 00:00

5 квітня 2011 - Компанія "САМГАЗ" успішно запустила першу в Україні систему обліку спожитого газу "БАЛАНС", яка здійснює дистанційне зняття та передачу показань лічильників газу по радіоканалу на центральний диспетчерський пункт. Система "БАЛАНС" встановлена в 38 будинках котеджного селища "Аріадна" в Одеській області.

Основні переваги системи "БАЛАНС" полягають у відсутності необхідності здійснювати обходи споживачів, спрощує і структурує звіт споживання газу, а також дозволяє автоматизувати виписку рахунків.

 

При використанні вимикаючого клапана можливо дистанційно відключати подачу газу неплатникам. Також, при використанні спільно з газоаналізатором, система може інформувати оператора про витік газу в приміщенні або керувати вимикаючим клапаном. Система обліку обсягів споживання природного газу "БАЛАНС" дозволяє організувати довільне число робочих місць з доступом до інформації щодо споживання газу по радіоканалу, локальної мережі і через Інтернет. 

Програмне забезпечення даної системи дозволяє аналізувати профілі споживання як годину/день так і день/місяць, а для зручності сплати рахунків генерувати звіти по споживанню по заданому об'єкту на обрану дату. Аналіз погодинних профілів дозволяє виявляти квартири споживачів з витоками газу. Встановлення системи обліку можливе не тільки в багатоквартирних будинках, а й окремим споживачам в районах приватної забудови. Передача даних по радіо, відсутність дротів, відсутність проміжних пристроїв встановлюються на сходових клітинах забезпечує захист від вандалізму і низькі витрати на розгортання системи. 

 

При розгортанні системи мережа передачі даних по радіо будується автоматично. Вихід з ладу окремих пристроїв не порушує функціонування системи обліку. Підтримка декількох моделей лічильників газу "САМГАЗ" дозволяє розгортати систему обліку як у нових будинках, так і в будинках вже зданих в експлуатацію.