Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

САМГАЗ взяв участь у виставці "Нафта та Газ 2017", яка пройшла 24-26 жовтня 2017 року

01/11/2017 - 14:58

Це, як завжди, важлива подія для знаходження всіма операторами ринку шляху до осучаснення взаємовідносин у сфері обліку енергії природного газу. Платформа, на якій в Україні збираються щороку політики, провідні лідери галузі, комунальні підприємства, оператори мереж, надаються нові рішення для визначення правильної політики, технологій та бізнес-моделей для досягнення більш стійкого майбутнього для всіх - Міжнародний Форум "Нафта і Газ".

Якість понад кількість! Для САМГАЗ це стало ключовою ознакою політики підприємства, головним чином зосередивши увагу на темах, що важливі для досягнення цілком інтегрованої та взаємопов'язаної системи забезпечення якості продукції.

Тому, основний час роботи делегації підприємства був присвячений визначенню пріоритетів у вимогах до лічильників газу у короткостроковій та довгостроковій перспективі, обговоренню чітких зрозумілих формулювань правил локального ринку для виробників та споживачів. Також були проведені зустрічі щодо перспектив нових технологій і як вони покращують можливості інтеграції лічильників газу САМГАЗ в інтелектуальні телеметричні мережі.

Ми ретельно вивчаємо та слухаємо користувачів з метою розуміння їх потреб та реагування на наші продукти та послуги.

Ми хочемо спрямовувати наші зусилля на оптимізацію та підвищення ефективності споживання газу.

Ми випустили на ринок України приблизно 3 500 000 лічильників газу для житлових споживачів, комунальних та промислових підприємств. САМГАЗ і надалі прагне бути для всіх надійним та довгостроковим партнером.