Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

«САМГАЗ» спільно з НАК «Нафтогаз Україна» провели Всеукраїнський семінар «Облік природного газу»

15/09/2010 - 00:00

14 вересня 2010 в місті Рівне при підтримці компанії «САМГАЗ» спільно з НАК «Нафтогаз Україна» і ДП «Укрметртестстандарт» відбувся семінар, присвячений питанням обліку природного газу.

Ця подія є щорічною, в ній приймають участь більш ніж 130 професіоналів- метрологів газової галузі України, а також спеціалісти з Росії, Польщі, Молдови, Білорусі та Грузії. Крім цього, у семінарі щорічно приймають участь представники виробників різного обладнання для обліку газу.

Під час семінару учасники обговорили питання впровадження нових нормативних документів по метрології обліку природного газу, досвід використання систем збору даних вузлів обліку газу, а також результати експлуатаційних іспитів нових вимірювальних приладів.

 

На семінарі з доповіддю виступили: Бондаренко В.С., начальник Управління обліку газу і нафти та метрологіі Національноі акціонерноі компаніі «Нафтогаз Україна», Пістун Э.П. д.т.н., ЗАТ «Інститут енергоаудиту та обліку енергоносіїв», Осієвскии В.О., к.т.н., ДП «Укрметртестстандарт» та багато інших спеціалістів. В своїх виступах доповідачі зробили акценти на особливостях впровадження міжнародних стандартів ДСТУ ГОСТ 8.586.1-5:2009 і нових нормативних документів, а також обговорили питання організації перевірки технічного стану вузлів обліку в умовах експлуатації.

 

Подїю урочисто відкрили Васильчук C.М. – заступник Голови міста Рівне, Гуз В.П. – Заступник начальника управління-начальник відділу энергоефективноти Рівненської Областної Державної Адміністрації, Бондаренко В. С. - начальник управління обліку газу і нафти та метрології НАК «Нафтогаз Україна», Власюк Я. М. – головнии метролог НАК «Нафтогаз Україна», Марков А. В. - генеральний директор ТОВ «САМГАЗ».

 

Генеральний директор ТОВ «САМГАЗ» Марков А.В. відзначив: «Семінар з питань обліку газу є наиважливішою подією в професійній діяльності спеціалістів газової галузі. Саме тут ми можемо вести продуктивний та динамічний діалог, ділитися накопиченим досвідом, представляти нові технології та рішення, а значить розвивати та вдосконалювати методологію обліку газу в Україні».