Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

САМГАЗ сертифікував виробництво лічильників газу за модулями B+D Технічного регламенту ЗВТ

19/10/2017 - 11:44

 

САМГАЗ сертифікував виробництво лічильників газу за модулями B+D Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки та набув право самостійно підтверджувати відповідність затвердженому типу своєї продукції - лічильників газу мембранних RS

 

*Модуль В – перевірка типу органом з оцінки відповідності.

*Модуль D - відповідність типу шляхом забезпечення надійної якості виробничого процесу.

 

ТОВ «САМГАЗ» отримав сертифікат схвалення системи управління якістю виробництва лічильників газу (Модуль D) за № UA.TR.055.AQ.00131-17.

Підставою для надання сертифікату схвалення системи управління якістю (СУЯ) стала оцінка Органом з оцінки відповідності відповідності СУЯ в частині виробництва, контролю готової продукції, випробувань відповідних засобів вимірювальної техніки та постачання.

Сертифікат встановлює, що продукція підприємства – лічильники газу мембранні тип RS, випускається  з виконанням процедур, що забезпечують відповідність продукції типові, описаному в сертифікаті перевірки типу, та вимогам Технічного регламенту ЗВТ. На підставі позитивних висновків щодо процедур, виробник оформлює Декларацію про відповідність продукції, яка легалізує вказану продукцію для виведення на ринок.

ТОВ "САМГАЗ" шляхом складення та надання Декларації про відповідність бере на себе зобов'язання, визначені у відповідних пунктах Технічного регламенту ЗВТ, гарантує і заявляє про свою виключну відповідальність, що продукція відповідає типу, описаному в сертифікаті перевірки типу, і застосовним вимогам Технічного регламенту ЗВТ.