Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

"САМГАЗ" надав благодійну допомогу центральній міській лікарні м Рівне

05/03/2013 - 00:00

28 лютого у центральній міській лікарні міста Рівного, ТОВ «САМГАЗ» здало під ключ колективу відремонтовані приміщення реанімаційного відділення. Благодійний проект, по ремонту та сучасному оснащенню реанімаційного блоку тривав протягом  трьох місяців.

 Генеральний директор ТОВ “САМГАЗ” Андрій Марков відгукнувся на звернення головного лікаря ЦМЛ Євгена Філімоновича Кучерука про допомогу в ремонті та оснащенні морально і фізично застарілих приміщень цього відділення й одразу взявся за роботу. Дві палати, коридори та санвузол реанімації загальною площею майже сто квадратних метрів змінились до невпізнанності - після реконструкції та переоснащення приміщення почали відповідати кращим світовим стандартам. У реанімаційному боці не тільки трансформовано простір, перештукатурено стіни, замінено всі вікна і двері, зроблено наливну підлогу за шведськими технологіями і з використанням шведських матеріалів, облицьовано плиткою та оснащено новою сантехнікою санвузол, а й влаштовано системи кварцування, кондиціювання повітря та освітлення. Для ремонту використовували тільки сертифіковані в Україні матеріали з приписом «Для використання у медичних установах». Кольорову гаму блоку витримано в біло-голубих тонах. Стіни приміщень прикрашено ландшафтними фотографіями, що створюють релаксаційний настрій. Обладнання для палат поставила чеська фірма “Лінет” – європейський лідер у виробництві меблів та оснащення для лікарень. Подібні до поставлених чехами реанімаційних ліжок в Україні має тільки лікарня Державного управління справами “Феофанія”.

Завдяки благочинності компанії “САМГАЗ” рівненська лікарня отримала від “Лінета” найсучаснішу модифікацію ліжка Eleganza 3XC для інтенсивного догляду за хворим. Вони оснащені дев'ятьма пультами керування, багатьма функціями положення пацієнта, що дозволяє медичному персоналу частіше і набагато легше перевіряти стан головних органів пацієнта. Спеціальні положення ліжка поліпшують дихальну та серцеву діяльність. Основні функції: кардіологічне крісло, сумісність з “С” дугою, мобіліфт (підйом пацієнта з ліжка), параліфт, нахил пацієнта в різні положення, підйом та опускання кінцівок та тулуба в різні положення, п’яте колесо для поліпшення маневреності ліжка. Система Eleganza 3XC дозволяє медперсоналу маніпулювати ліжком ефективно та швидко. Пацієнт теж може керувати деякими функціями, що збільшує його самостійність та покращує психічне самопочуття. Для запобігання самовільному спрацюванню обладнання всі прилади мають додатковий захист, що перевищує рамки існуючих стандартів.

Крім того, палати оснащено LED телевізорами, всім необхідним умеблюванням, зокрема багатофункціональними тумбочками, які трансформуються в різних положеннях; та консолями життєзабезпечення пацієнта, до яких підвели кисень, повітря, вакуум, та влаштували кріплення для крапельниць і реанімаційних приладів. А в санвузлі душова кабіна для зручності важкохворих людей, яких виходжують у цьому відділенні, влаштована із сидінням. 

 

Окремо потрібно наголосити про влаштований швидкісний wi-fi інтернет доступ, адже з його допомогою хворий може по відеоканалах у реальному часі спілкуватися з рідними, відчувати їхню підтримку. 

Євген Кучерук, головний лікар ЦМЛ м. Рівне: “Відкриття двох сучасних реанімаційних палат у хірургічному відділенні – для нашої лікарні грандіозна подія. Вони відповідають останнім європейським стандартам. Їх облаштували завдяки спонсорським коштам мецената Андрія Маркова, а це близько півмільйона гривень. Усе обладнання для цього закупили за кордоном. Чесно кажучи, ці палати будуть чи не найкращими в Україні, хіба що відомий столичний медичний заклад «Феофанія» послуговується схожим обладнанням. Такого рівня палати я бачив донині лише в Німеччині, Австрії, Італії, але аж ніяк не в Україні. Упевнений, що разом із нашою високопрофесійною командою лікарів у цих палатах буде врятовано багато життів”.

 

Валентин Королюк, завідувач відділення анестезіології, інтенсивної терапії (реанімації) центральної міської лікарні: “Буваючи в різних країнах Європи, я бачив, на якому рівні там медицина. Тепер той рівень з’явився і у нашому відділенні. Силами і коштами мецената дві  палати обладнані функціональними ліжками і спеціальними медичними меблями. В кожній палаті є санвузол, телевізор, wi-fi, гардеробна й інші меблі, та головне – дуже зручні ліжка, яких у медичних закладах Західної України немає більше ніде”.

 

Інна Майстрова, анестезист: “У лікарні я працюю 17 років. Уперше бачу палати такого рівня. Мене особливо вразили ліжка, які будуть максимально зручними не лише пацієнтові, а й персоналу. Там усе влаштовано так, щоб можна було без зайвих зусиль і травмування пацієнтів перекладати хворих з боку на бік, що в хірургії час від часу буває необхідно”.

 

 

Андрій Марков, генеральний директор ТОВ “САМГАЗ”: “Благодійна діяльність і активна участь у житті міста завжди були невід’ємною частиною моєї роботи та однією із засад філософії очолюваного мною підприємства. Тому благодійні акції ми проводимо регулярно відповідно до власного плану, надаємо допомогу не лише окремим людям, а й різним закладам. Але завжди стараємося зробити це так, щоб результатами нашого меценатства змогли скористатися пересічні жителі рідного міста. Я дуже радію з того, що наша робота стала у пригоді таким лікарям-професіоналам, як Євген Кучерук, Лілія та Валентин Королюки, Валентин Нарсія, Олена Качан, Микола Пасічник, Григорій Максим’як”.