Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Остерігайтесь підробок!

14/03/2018 - 09:52

Останнім часом в мережі інтернет пропонуються для продажу так звані «допрацьовані» лічильники газу САМГАЗ, відліковий механізм яких можна зупиняти за допомогою магніта або іншим чином, що дозволяє спотворювати (занижувати) покази обліку газу.

Наголошуємо, що лічильники газу ТМ САМГАЗ, які випускаються нашим підприємством, завдяки своїм конструктивним особливостям, виключають можливість несанкціонованої зміни показів лічильника, в тому числі шляхом впливу магнітним полем на лічильник. Це підтверджено випробуваннями лічильників газу марки САМГАЗ на стійкість до впливу магнітного поля, проведеними Державним підприємством “Укрметртестстандарт”. Скан-копії протоколів даних випробувань містяться на нашому офіційному сайті на сторінці http://samgas.com.ua/sites/default/files/protokol.pdf .

Звертаємо Вашу увагу на те, що конструкція лічильників газу, які рекламують та пропонують до продажу шахраї, запевняючи покупця про можливість додаткової сумнівної «економії» газу, незаконно змінена та має сліди несанкціонованого втручання у лічильник. Це, як правило, рано чи пізно виявляється працівниками газових господарств під час проведення ними перевірок.

Після виявлення лічильника газу із будь-яким несанкціонованим втручанням, газове господарство нараховує даному Споживачеві додаткове грошове зобов’язання (збитки), розмір якого суттєво перевищує суму, яку намагався «зекономити» Споживач. В подальшому, споживачам, які відмовляються сплачувати нараховані суми збитків, газопостачання припиняється через несплату заборгованості.

Варто наголосити, що суди в таких ситуаціях в переважній більшості випадків приймають рішення на користь газових господарств та визнають правомірним нарахування додаткових грошових зобов’язань (збитків) та подальше припинення газопостачання.

Переконливо рекомендуємо не купувати так звані «допрацьовані» лічильники, а використовувати лише оригінальні засоби обліку газу, які можна придбати безпосередньо на нашому офіційному веб-сайті samgas.