Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Новий логотип компанії «САМГАЗ»

27/04/2010 - 00:00

У 2010 році  «САМГАЗ» відсвяткував 15-річний ювілей і у зв'язку з цим було прийняте рішення про проведення ребрендінгу. У рамках ребрендінгу компанія обновила логотип, а також корпоративний стиль.

Тепер логотип ТМ «САМГАЗ» став більш легким і сучасним, поміняв кольорову гаму та елементи стилю. 

Новий дизайн, а також брендбук для компанії «САМГАЗ» розробила київська дизайн-студія Antargo.

Новий логотип буде використовуватися у всіх офіційних документах, на продукції, пакуванні, а також в рекламних кампаніях.

Інформація про компанію «САМГАЗ»

Компанія «САМГАЗ» - провідний виробник обладнання для вимірювання та обліку газу. Основна продукція компанії — побутові та промислові лічильники газу ТМ «САМГАЗ», регулятори тиску газу, комплекти монтажні вузлів обліку газу, комплекти монтажні шафових газорозподільних пунктів.

Компанія була заснована у 1995 році. Завод з виробництва лічильників газу знаходиться  в м. Рівне. За роки роботи на підприємстві «САМГАЗ» було виготовлено, встановлено відповідними фахівцями та успішно експлуатується більше 1 мільйона лічильників газу. Міжповірочний інтервал лічильника газу «САМГАЗ» становить 8 років.

Якість лічильників газу «САМГАЗ» підтверджена сертифікатами в Україні, Польщі, Російській Федерації, Білорусі, Молдові, Узбекистані. Система контролю якості підприємства сертивікована по міжнародному стандарту якості ISO 9001-2001. 

Статистичні дані організацій, що експлуатують, підтверджують високу надійнісь газового обладнання «САМГАЗ».

Продукція компанії «САМГАЗ внесена в «Реєстр кращих товарів України»  з присвоєнням знаку якості “Вища проба”. Лічильник газу ТМ «САМГАЗ» був визнаний переможцем у всіх Всеукраїнських технічних конкурсах на кращий прилад обліку газу, які проводила НАК “Нафтогаз України”.

За останні три роки грошовий обіг компанії склав біля 85 млн. грн., а також за цей період було сплачено податків до бюджетів усіх рівнів більше 15 млн. грн.