Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Нове обличчя сайту компанії «САМГАЗ»

09/06/2010 - 00:00

9 червня 2010 року  - ТОВ «САМГАЗ» повідомляє про початок роботи нового сайту компанії: www.samgas.com.ua. Дизайн сайту українського виробника лічильників для обліку газу був повністю оновлений, зміст значно розширений. Функціональні можливості сайту змінені — вдосконалено меню навігації, з'явились нові розділи для спеціалістів, для споживачів, а також для потенційних партнерів.

Спеціально для фахівців, які займаються продажем та встановленням лічильників газу, на сайті створений розділ «Для спеціалістів», який містить різну технічну документацію, сертифікати якості, інструкції та умови гарантії. Інформація для споживачів знаходиться в розділі «Для клієнтів» - тут можна дізнатися про те, як вибрати лічильник газу, як можна зекономити, встановивши лічильник газу, а також дізнатись, де можна  купити лічильник газу «САМГАЗ» в різних містах України.

Крім того, розділ  «Про компанію» значно розширений — тепер тут, крім історії компанії, її досягнень, новин, інформації про якість продукції, з'явився підрозділ «Фотогалерея» в якому можна переглянути різні фото: продукції, підприємства, а також фотозвіти із заходів, проведених компанією.