Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Менше 4 років знадобилося українському підприємству САМГАЗ, щоб випустити черговий мільйон лічильників газу.

27/03/2017 - 00:00

 

 

 

27/03/2017 року на склад готової продукції надійшов 3 000 000-ний лічильник газу САМГАЗ моделі RS/2001-2. Перший мільйон було виготовлено підприємством у період з 1995 по 2008 рік, другий – з 2008 по 2013 рік, а третій мільйон – з 2013 по 2017 рік.

 

Підприємство САМГАЗ, за чисельності працівників до 100 чоловік, здатне повністю забезпечити потреби національних споживачів у сучасних надійних приладах комерційного обліку споживання природного газу – наявні виробничі потужності дозволяють випускати на рік до 1 000 000 приладів з механічним суматором.

 

Основною причиною довіри до лічильника газу САМГАЗ стала незаперечна першість практично за всіма показниками і технічними характеристиками, які важливі як для постачальників, так і для споживачів природного газу. Не випадково, що підприємство успішно конкурує на українському ринку з відомими вітчизняними та зарубіжними виробниками.

 

Підприємство впритул підійшло до серійного виробництва смартлічильників САМГАЗ з електронним суматором і великою кількістю додаткових опцій для інструментальної підтримки достовірності, оптимізації та автоматизації обліку та забезпечення безпеки при споживанні газу, а також для впровадження енергозберігаючих технологій. Так, підприємство готує базу для найбільш перспективних шляхів розвитку галузі газорозподілу, де будуть,  взаємно доповнюючи одна одну,використовуватися переваги відпрацьованих десятиліттями механічних рішень для вимірювання об’єму газу та сучасних розробок електронних пристроїв у сферах інформатики, зв'язку, телеметричного керування і т. п.

 

Засновник підприємства Андрій Марков:

«Дякую нашому колективу, який понад 20 років працює, створюючи особливу атмосферу взаємної турботи і поваги. У невеликому місті, думаю, людям простіше зосередитися на якості своєї роботи. Протягом цих років нашим загальним і головним інтересом завжди було неквапливо, компетентно, якісно і з концентрацією на ключовому робити все необхідне для випуску унікального за ефективністю приладу для вимірювання об'єму газу. Певна річ, за ці роки, було здійснено декілька модернізацій конструкції, номенклатура нашої продукції розширилась з 3 до більше ніж 200 позицій, до складального виробництва були додані виробничі потужності з виготовлення комплектуючих. Підтримую все, що виявляється корисним для того, щоб культура підприємства характеризувалася хорошим корпоративним кліматом, готовністю до інновацій та експериментів. Хочу сказати, що ми високо цінуємо підтримку наших партнерів, постачальників і дистриб'юторів у нашій країні і за її межами. Впевнений: ми на правильному шляху, шляху стабільності і процвітання»

Директор підприємства Ігор Бігун:

«Напередодні чергової річниці підприємства ми зробили ще один знаменний крок. Чудово, що цей момент не підсумок, а лише збігла мить у безперервному процесі виробництва. Відпрацювання технологій, що акумулюють усе краще зі світового досвіду, заміна застарілого обладнання, випробування змін конструкції лічильника, які пропонуються нашими розробниками, комплексні програми, спрямовані на створення систем стабільної підтримки відповідальності за якість продукції та екологічної безпеки виробництва, створення більш комфортних умов для праці та відпочинку нашого персоналу і багато чого іншого – ось те, що ми робимо. Розраховуємо, що своєю працею зможемо допомогти повернути престиж вітчизняної промисловості, повернути в Україну розуміння того, що саме своє може і повинно бути найкращим вибором»

Технічний директор підприємства Михайло Корольков:

«Тримільйонний рубіж подолано і зроблено дуже багато з розвитку та технічного супроводу виробництва, в якому присутні безліч фокусів уваги: створення, впровадження і підтримка технологій для виробництва, систем і методів контролю якості, поліпшення конструкції виробів і технологічної надійності, створення безпечних умов праці та пошук шляхів поліпшення роботи колективу. Справляємося не лише інженерними силами, але й завдяки таким працівникам як Наталія Небожинська, Раїса Савчук, Сергій Савчук, Володимир Крисюк, Вадим Богатир. У найближчій нашій перспективі, у зв'язку із змінами, які чекають на Україну після вступу в силу у 2016 році нової редакції Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки, перед технічною службою підприємства стоїть завдання здійснення сертифікації продукції у відповідності з новими вимогами та приведення документації і процедур у відповідність з міжнародною та європейською практикою. Для цього нами вивчено вітчизняні законодавчі акти, а саме Закон України «Про технічні регламенти і оцінку відповідності», «Про стандартизацію», «Про державний ринковий нагляд та контроль нехарчової продукції», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» і т. п., актуальні нормативні документи, рекомендації Міжнародної організації із законодавчої метрології (OIML), директиви ЄС, документи Метричної конвенції, Міжнародної організації з акредитації лабораторій, проведено необхідні консультації. З вересня 2017 року плануємо відвантажувати нашу продукцію вже у повній відповідності з вимогами Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки та загальноєвропейськими підходами до компетенції суб'єктів, які здійснюють випуск засобів вимірювальної техніки»

27 березня на САМГАЗ