Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Лічильник “САМГАЗ” знову визнано найкращим

01/07/2007 - 00:00

Відповідно до “Програми проведення науково-технічних конференцій, науково-практичних семінарів, семінарів-нарад та технічних конкурсів з питань обліку обсягів та якості газу, енергоефективності та енергозбереження на 2007 рік” у період з 12 по 15 червня 2007 року у м. Запоріжжя з ініціативи НАК “Нафтогаз України” був проведений “Технічний конкурс з визначення кращих зразків вітчизняних засобів вимірювальної техніки, кількості та якості природного газу”.

До участі у конкурсі були запрошені представники всіх вітчизняних заводів-виробників лічильників газу. За право називатися найкращими змагалися мембранні лічильники газу типу «GALLUS», «PREMAGAS», «METRIX», «САМГАЗ», «ОКТАВА» та «ВІЗАР» а також лічильники газу роторного типу: Арсенал, Новатор, Ямпіль та ін.

У закритому рейтинговому голосуванні з визначення кращого лічильника газу брали участь фахівці газових господарств: заступники голів правлінь, метрологи, керівники сервісних центрів. Найбільша увага при визначенні найкращого зразка засобів вимірювальної техніки зверталася на міжповірочний інтервал лічильника газу, його термін експлуатації, робочий діапазон температур навколишнього середовища, стійкість лічильника до наявності у природному газі механічних домішок, необхідність технічного обслуговування лічильників у процесі експлуатації, захищеність від несанкціонованого втручання та на результати періодичних метрологічних повірок лічильників газу.

Приємно констатувати той факт, що вже третій рік поспіль із суттєвим відривом від конкурентів найкращим лічильником газу мембранного типу визнаний лічильник "САМГАЗ". І не дивно. Адже продукція “САМГАЗ” відповідає всім сучасним європейським нормативам у сфері метрології обліку газу.