Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Лічильник «САМГАЗ» став десятимільйонним встановленим в Україні

29/05/2015 - 10:32
28 травня в м. Рівному відбулось урочисте встановлення десятимільйонного лічильника газу. Власницею ювіляра – лічильника «САМГАЗ» – стала мешканка міста Ірина Скибинська. Згідно зі світовою практикою, установка лічильників газу дозволяє зменшити рахунок за газ до 30%.
За даними НАК «Нафтогаз України», сьогодні з майже 14 млн газифікованих домогосподарств лічильниками обладнано вже 71,2% (включаючи АР Крим та м. Севастополь станом на 01.03.14). Найвищий же рівень оснащеності лічильниками досягнуто в Закарпатській (97,6%), Тернопільській (93%), Івано-Франківській (92,8%) і Вінницькій (90,3%) областях. Рівненська область також займає високий показник – 86,4%.

Міський голова Рівного Володимир Хомко заявив: «Ставимо собі амбітну мету – рік-два стовідсотковий облік усіх носіїв. Думаю, по газу буде найменше проблем, тому що у нас ще й тут основний виробник лічильників в Україні».

Завод з виробництва лічильників «САМГАЗ» знаходиться в місті Рівне. Компанія «САМГАЗ» – провідний виробник обладнання для вимірювання та обліку газу. Основна продукція компанії – побутові та промислові лічильники газу ТМ «САМГАЗ», регулятори тиску газу, комплекти монтажні вузлів обліку газу, комплекти монтажні шафових газорозподільних пунктів.

Міжповірочний інтервал лічильника газу «САМГАЗ» становить 8 років. Система контролю якості підприємства сертифікована за Міжнародним стандартом якості ISO 9001-2001. Продукцію компанії «САМГАЗ» внесено до «Реєстру кращих товарів України» з присвоєнням знаку якості «Вища проба».

Фото: інформагентство РБК.