Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Компанія «САМГАЗ» взяла участь у Міжнародній виставці EMO Hannover 2013

23/09/2013 - 00:00

16-21 вересня 2013 представники компанії «САМГАЗ» відвідали головну подію в європейській індустрії промислових технологій - Міжнародну виставку EMO Hannover 2013, організовану Європейським союзом верстатобудівників CECIMO. 

Даний захід щорічно збирає більше 2 тисяч учасників і 150 тисяч відвідувачів та демонструє видатні інновації у галузі верстатобудування, металообробній промисловості та оптимізації виробництва. Центральною темою EMO Hannover 2013 стали «Інтелектуальні технології у виробництві». 

Керівництво компанії «САМГАЗ», ознайомившись з передовими досягненнями і новими тенденціями світової індустрії, провело ряд переговорів з найбільшими розробниками устаткування промислової індустрії. Отриманий досвід та налагоджені зв'язки допоможуть провести модернізацію виробництва лічильників «САМГАЗ». 

Ділова програма EMO Hannover включила в себе: конгреси «Виробляти розумно» та «Нові технології в авіаційно -космічній промисловості», семінар «У фокусі EMO - Індія», а також салон для молодих фахівців «Машинобудування - перспективна спеціальність».