Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Компанія “САМГАЗ” взяла участь у 12-ій Міжнародній виставці “АКВА-ТЕРМ Київ 2010”

17/05/2010 - 00:00

ТОВ “САМГАЗ” - український виробник лічильників для обліку газу, що використовуються в побутово-комунальному господарстві, стало учасником Міжнародної виставки “АКВА-ТЕРМ Київ 2010”, яка пройшла з 12 по 15 травня 2010 року в місті Києві.

Відвідувачі виставки виявили велику зацікавленість до продукції ТОВ “САМГАЗ”, представленої на стенді. У ході виставки відбувався активний обмін контактами, досвідом та професійними навиками між профільними спеціалістами та виробниками.

Учасники та відвідувачі виставки відзначили високий рівень продукції компанії “САМГАЗ”. У рамках виставки проведено велику кількість переговорів з потенційними партнерами та клієнтами. Всього за час проведення виставки стенд копанії “САМГАЗ” відвідало більше 7000 чоловік.

У рамках виставки “АКВА-ТЕРМ 2010” спеціалісти компанії “САМГАЗ” провели безкоштовний семінар, присвячений питанням сучасних тенденцій в галузі обліку  газу, а також розповіли про прийоми використання систем обліку газу в побутових умовах. На семінарі з вітальним словом виступив Роман Сторожев, президент Асоціації “Газові трейдери України”.