Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Компанія «САМГАЗ» випустила 2-мільйонний лічильник газу

01/08/2013 - 00:00

1 серпня 2013 компанія «САМГАЗ», провідний виробник обладнання для вимірювання та обліку газу, виготовила 2-мільйонний лічильник газу. Ювілейний лічильник випущений в спеціальній лімітованої серії кольору синій металік. Сьогодні в Україні кожен п'ятий прилад обліку газу в побуті вироблено на заводі «САМГАЗ» в м. Рівне.

На даний момент торгова марка «САМГАЗ» налічує близько 58 модифікацій різних видів лічильників газу для побутового використання у всіх кліматичних та експлуатаційних умовах.

Постійне оновлення матеріально-технічної бази дозволило компанії вдосконалити модельний ряд, а також значно наростити виробничі потужності до 700 000 лічильників на рік.

Станом на 1 травня 2013 року в житловому фонді України налічується 13,73 млн. газифікованих квартир, з них лічильниками газу оснащено 9,15 млн. квартир або 66,6% (за даними НАК «Нафтогаз України»). Частка ринку компанії «САМГАЗ» становить більше 20%.

Продукція «САМГАЗ» внесена до «Реєстру кращих товарів України» з присвоєнням знаку якості «Вища проба». Лічильник газу ТМ «САМГАЗ» був визнаний переможцем у всіх Всеукраїнських технічних конкурсах на кращий прилад обліку газу, які проводила НАК «Нафтогаз України». Компанія багаторазово була визнана переможцем конкурсу кращих платників податків України.