Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Компанія «САМГАЗ» відсвяткувала 20-річчя

13/04/2015 - 00:00
13 квітня 2015 року виповнилося 20 років з дня заснування компанії «САМГАЗ». Саме в цю дату, у 1995 році, разом з італійськими партнерами з групи компаній «SAMGAS GROUP», ITALY було засновано підприємство в місті Рівне. Цього ж року, було виготовлено найперший лічильник газу в Україні, що став маленьким кроком на шляху до великого успіху товариства.
 
Буквально за кілька років лічильники газу «САМГАЗ» стали популярними та затребуваними, як на території України так і в багатьох країнах СНД. Якість лічильників газу «САМГАЗ» підтверджена сертифікатами в Україні, Польщі, Російській Федерації, Білорусі, Молдові, Узбекистані.
За роки роботи на підприємстві «САМГАЗ» було виготовлено, встановлено відповідними фахівцями та успішно експлуатується більше 2,5 мільйонів лічильників газу, тобто кожен 4 лічильник газу встановлений в Україні це лічильник газу «САМГАЗ».
Міжповірочний інтервал лічильника газу «САМГАЗ» становить 8 років. Статистичні дані організацій, що експлуатують, підтверджують високу надійність газового обладнання «САМГАЗ».
Система контролю якості підприємства сертифікована по міжнародному стандарту якості ISO 9001-2001. Лічильник газу «САМГАЗ» дозволяє знизити витрати при оплаті за спожитий газ на 30%.
Головна перевага лічильників «САМГАЗ» - висока стійкість до кліматичних умов України, адаптованість до якості газу та газових мереж перевірена при експлуатації та рядом досліджень. За даними НАК Нафтогаз рівень відмов побутових лічильників газу типу «САМГАЗ» є одним із найнижчих в Україні.
Сьогодні завод - це сучасне високотехнологічне виробництво лічильників газу з виробничими площами 3114,2 кв. метрів та територією площею 1,3 га. Колектив ТОВ « САМГАЗ» складається з висококваліфікованих робітників, конструкторів, сервісних інженерів, професіоналізм яких підтверджений часом, та 100% якістю продукції.
 
Протягом останніх трьох років виробничі потужності компанії “САМГАЗ” значно розширились — встановлено італійську тризонну лінію для миття деталей тунельного типу фірми Ceever, а також прес кривошипний із зусиллям в 100 тс. Випробовувальна лабораторія в свою чергу поповнилась новим технічним обладнанням - установкою для перевірки зовнішньої герметичності лічильників газу та стендом для калібрування лічильників газу на 4 місця.
 
За останні три роки, компанією “САМГАЗ” було сплачено податків до бюджетів усіх рівнів понад 15 мільйонів гривень.
Сьогодні «САМГАЗ» залишається одним з найкращих підприємств по виробництву лічильників газу в Україні — за якістю продукції , що випускається та рівнем організації праці. За 20 років продукція компанії «САМГАЗ» внесена в «Реєстр кращих товарів України» з присвоєнням знаку якості «Вища проба». Лічильник газу ТМ «САМГАЗ» був визнаний переможцем у всіх Всеукраїнських технічних конкурсах на кращий прилад обліку газу, які проводила НАК «Нафтогаз України».