Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Компанія «САМГАЗ» провела семінари з експлуатації лічильників

16/12/2013 - 00:00

З 26 листопада по 14 грудня 2013 року технічний відділ компанії «САМГАЗ» організував низку практичних семінарів та занять, присвячених виробництву та використанню лічильників газу. Заходи відбулися за участі представників регіональних газових підприємств.

Центральною темою семінарів стали питання взаємодії технічних служб виробника і регіональних газових компаній у різних аспектах роботи. А саме: організації вхідного контролю газових лічильників, лабораторних вимірах метрологічних параметрів пристроїв, організації транспортування, зберігання, монтажу та введення в експлуатацію приладів «САМГАЗ».

 Всім учасникам вдалося познайомитися з організацією виробництва лічильників і системою управління якістю на підприємстві. Крім того, були продемонстровані нова продукція ТОВ «САМГАЗ», а також результати дворічної роботи систем передачі даних обліку витрат газу «БАЛАНС» в різних регіонах України. На сьогоднішній день облік проводиться більш ніж на 1500 точках по всій країні.