Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Компанія САМГАЗ — лауреат всеукраїнського рейтингу «Сумлінних платників податків»

09/04/2012 - 00:00

9 квітня 2012 року Територіальне відділення Асоціації платників податків України в Рівненській області підвело підсумки щорічного рейтингу «Сумлінних платників податків» та оголосило переможців.

 

Щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Завдання Рейтингу - посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни і підвищення загальної культури сплати податків. Головна мета рейтингу - сприяти громадському визнанню ролі сумлінних платників податків, а також популяризувати ідею чесного ведення бізнесу.

За високий рівень податкової культури, сумлінне виконання податкових зобов'язань, вагомий внесок в справу утвердження державності України і поліпшення добробуту громадян, Голова ДПС в області Віктор Башук вручив Подяки і висловив найкращі побажання 37 сумлінним платникам податків.

Диплом лауреата 1-го туру всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2011» в галузі промисловості отримала компанія «САМГАЗ». 

Це вже не перша перемога компанії в рейтингу «Асоціація платників податків України». Адже ТОВ «САМГАЗ» з дня заснування є сумлінним, дисциплінованим платником податків, сплачує податки у вагомих розмірах, а також здійснює благодійну діяльність. 

Андрій Марков, генеральний директор ТОВ «САМГАЗ»: «Один з найголовніших обов'язків кожного громадянина - сплата податків. Стаття 67 Конституції України проголошує: «Кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом». Декларування громадянами своїх доходів - це не тільки конституційний обов'язок, а можливість добровільної сплати податків, від чого значною мірою залежить стан місцевих бюджетів, соціально-економічний розвиток регіону, добробут усіх громадян. Сплачені податки йдуть на фінансування освіти й медицини, культури й спорту, виплату пенсій і стипендій, допомогу малозабезпеченим сім'ям тощо».