Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Компанія «САМГАЗ» інвестувала 1,5 млн. гривень у модернізацію заводу

06/06/2011 - 00:00

Компанія «САМГАЗ» завершила проект по реконструкції заводу з виробництва лічильників газу у місті Рівному. 

На модернізацію було інвестовано понад півтора мільйони гривень. В рамках проекту була закуплена та встановлена нова повірочна установка ITF6-16-A із сопловим еталоном відомого світового виробника Inotech GmbH (Німеччина). Завдяки інвестиціям української компанії «САМГАЗ» стало можливим введення на український ринок нового найсучаснішого обладнання для вимірювання газу. 

Повірочна установка являє собою унікальне обладнання. ITF6-12-A із сопловим еталоном призначена для юстування, калібрування, первинноії, періодичноії, позачерговоії, контрольноії, експертноії та вибірковоії повірок лічильників газу мембранних типорозмірів G1,6; G2,5; G4.

Обладнання такого рівня гарантує високу точність вимірювань, дозволяє економити час при проведенні повірки. Його просто обслуговувати і нескладно розширювати.

Установка проста в обслуговуванні і нескладна в розширенні. Значною перевагою установки є те, що вона майже не потребує обслуговування та працює за принципом енергозбереження. Час налаштувань різних лічильників, що перевіряються, зведено до мінімуму, щоб запобігти встановленню зайвих перехідників. Для всіх критичних тисків в установці здійснюється контроль граничного значення. Обладнання дозволяє проводити одночасне юстування, калібрування, первинну, періодичну, позачергову, контрольну, експертну або вибіркову повірку 12 лічильників газу. Випробування на герметичність відбувається під дією тиску, що спрощує локалізацію витоків. 
 
Для захисту та архівування даних, комп’ютер системи оснащений оптичним пишучим дисководом CD-Brenner. Через операційну систему Windows XP стає можливим підключення майже до всіх мереж, щоб захистити дані на сервері. 

Повірочна установка сертифікована німецьким сертифікаційним органом
Regierungspräsidium Tübingen, Mess und Eichwesen Badenwürttemberg, а також атестована ДП «Івано-Франківськстандартметрологія».
У світі впроваджено понад 100 установок на провідних виробництвах. В Україні на даний час таке обладнання використовується тільки на заводі ТОВ «САМГАЗ».