Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Бажаємо успіху нашим працівникам та партнерам на багато років.

12/04/2019 - 16:36

В цей особливий день 13 квітня ТОВ «Самгаз» святкує 24-ту річницю свого успішного бізнесу. 

Вітаємо чудову команду самовідданих працівників, котрі своєю працею досягли високих результатів, що надали компанії можливість посісти на вершині списку серед виробників лічильників газу для газової галузі   України. 

Завдяки здоровій конкуренції компанія є неодноразовим переможцем в тендерних закупівлях Prozoro.  Ми завжди ставимо якість нашої продукції як пріоритет, завдяки чому набули заслуженого визнання.

За цей період підприємством було виготовлено понад 3,5 мільйони лічильників газу. 

Компанія не зупиняється на досягнутому і успішно оновлює свій модельний ряд лічильників, розвиваючи нові напрямки smart-лічильників газу з різними технологіями передачі даних. 

В березні цього року підприємством було запатентовану власну розробку LoRa модуля передачі даних показів споживання газу та підготовлено до сертифікації GPRS модуль передачі даних показів споживання газу, готується до випуску новий модельний ряд лічильників RS/2001 та RS/2.4 що відповідають Технічному регламенту ЗВТ.