Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Андрій Марков отримав відзнаку «За заслуги перед містом»

07/09/2012 - 00:00

На сесії Рівнеради, що відбулась 26 липня 2012 року, відзначили найактивніших рівнян престижною нагородою «За заслуги перед містом».

 

Так, за рішенням Ради, Андрій Марков, генеральний директор ТОВ «САМГАЗ» нагороджений відзнакою «За заслуги перед містом» Першого ступеня за діяльність, яка сприяла підвищенню авторитету Рівного на регіональному рівні, за тривалі зусилля, що увінчалися успіхом на користь міста і його мешканців». 

Андрій Марков очолював Рівненській міськвиконком народних депутатів з 1988 по 1990 рік. Після завершення кар'єри на державній ниві на посаді міського голови міста Рівне, у 1995 р. Андрій Марков заснував компанію «САМГАЗ» спільно з провіднім італійським виробником лічильників газу Samgas Group. Нині компанія «САМГАЗ» є одним з кращих підприємств Рівненщини, а завод одним з самих потужних в Європі по випуску лічильників газу. Рівненський завод «САМГАЗ» оснащений обладнанням для випуску півмільйона лічильників газу на рік і щорічно проводяться роботи по вдосконаленню виробництва та випуску нових приладів обліку газу. В 2012 році на підприємстві випускається 115 видів лічильників газу та 5 видів регуляторів тиску газу.

Під керівництвом Андрія Маркова за роки роботи компанії «САМГАЗ» було виготовлено, встановлено та успішно експлуатується в Україні більше 1,5 мільйона лічильників газу. За останні три роки компанією було сплачено податків до бюджетів усіх рівнів більше 20 мільйонів гривень, створено понад 200 робочих місць з високим рівнем оплати праці та новітнім високотехнологічним обладнанням і передовими технологіями.

Наявність у місті Рівне підприємства такого рівня створює позитивний імідж не тільки для нашого міста та області, а й в цілому - України. Вже стало традицією проведення семінарів з проблем обліку витрат природного газу за участю провідних науковців з Держметртестстандарту України, Львівської Політехніки, науковців та інженерів з Німеччини, Польщі, Молдови,Росії, спеціалістів газових господарств України в Рівному на "Самгазі".

Крім професійної діяльності Андрій Марков приймає участь у громадському житті міста Рівне, благодійній діяльності.

Андрій Марков є головою Громадської ради при ДПС в Рівненській області, головою територіального відділення Асоціації платників податків України в Рівненській області.