Інтернет-магазин з технічних причин тимчасово не працює. З питань придбання лічильників газу звертатися за тел: 067 36 306 57

Андрій Марков отримав почесну грамоту і пам’ятну монету в присутності трудового колективу ТОВ «Самгаз» від представників газопостачальної компанії ПАТ «Рівнегаз»

19/07/2018 - 16:41

Андрій Марков отримав почесну грамоту і пам’ятну монету в присутності трудового колективу ТОВ «Самгаз»  від представників газопостачальної компанії ПАТ «Рівнегаз»Відзнаку від Березнівської районної ради отримав фундатор ТОВ «Самгаз» Андрій Марков. Приводом для нагородження стала 25-та річниця газифікації району, до якої він був безпосередньо причетний.

У ті роки Андрій Марков очолював трест «Рівнегазбуд», який прокладав усі комунікації і готував прихід «великого газу» на Березнівщину. Про пам’ятну подію в Березному згадували на День міста, у червні. Тоді ж у місцевій газеті вийшла друком стаття про це.

Почесну грамоту і пам’ятну монету на означення події в присутності трудового колективу фундатору «Самгазу» вручили представники газопостачальної компанії ПАТ «Рівнегаз»: радник голови правління Петро Торгун і керівник філії товариства в Березнівському районі Сергій Іванов.

– Якість життя мешканців Березнівщини 25 років тому суттєво покращилася, адже газифікація району – це була подія, наче маленька революція,– наголосив Петро Торгун.– Тоді газ отримали мешканці самого Березного і ще 22 сіл району. До 19 із них і в містечку Березне мережі прокладали фахівці Рівнегазбуду. Цьому передувала тривала і копітка робота. Сьогодні ж на Березнівщині вже є близько 800 кілометрів газових мереж і десятки тисяч споживачів: мешканці, комунальні, державні, приватні підприємства.

Приймаючи відзнаку, Андрій Марков зазначив:

– Дуже приємно, коли люди пам’ятають про твою роботу і цінують її.

Що ж, сам по собі цей факт для нашого суспільства – знаковий. Незвично це. У нас перестали шанувати людей, що живуть поруч з нами, які зовсім в недавній час своїм трудом змінили наші міста та села на сучасні. Ця подія – приємний виняток.

 

Перегляд повної версії статті на сайті газети «7 днів».